Dlaczego my?

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe rozwiązania z zakresu nowych technologii i marketingu sieciowego. Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku w internecie oraz szeroko pojętym projektowaniu graficznym. Jesteśmy otwarci na nowatorskie rozwiązania i nie boimy się nowych wyzwań dzięki czemu potrafimy podołać nawet największym zadaniom. Swobodnie korzystamy ze wszystkich dostępnych środków technologicznych i multimedialnych.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem kreatywnych i utalentowanych ludzi. W swoim fachu ćwiczymy się już od wielu lat i mamy na tym polu ogromne doświadczenie zarówno praktyczne jak i teoretyczne. Wysoki poziom naszych umiejętności poparty jest licznymi indywidualnymi wyróżnieniami członków naszego zespołu na festiwalach sztuki komputerowej na całym świecie.

Tworzymy w każdym aspekcie użytkowej sztuki komputerowej zorientowanej na reklamę. Staramy się zaspokoić potrzeby naszych klientów w sposób medialnie atrakcyjny, łącząc elementy informacyjne z bogatą formą i funkcjonalnością.

O naszej pracy najlepiej mogą świadczyć sukcesy odniesione przez naszych kontrahentów.

Nasze atuty

Dostarczamy gotowe rozwiązania przeznaczone do natychmiastowego wdrożenia z minimalnym nakładem środków z Państwa strony.

Stawiamy na kompleksową obsługę klienta - realizujemy zlecenie od "początku" (czyli momentu określenia potrzeb), przez opracowanie projektu i jego wykonanie, na końcowym wdrożeniu skończywszy. Nasze atuty można streścić w kilku punktach: