Przedstawiona poniżej oferta nie ma charakteru zamkniętego. Dopasowujemy naszą ofertę w zależności od Państwa zapotrzebowania i możliwości finansowych. Często znacznie rozszerzamy zakres naszych usług po dokładnym zaznajomieniu się z Państwa potrzebami.

Projektowanie graficzne

Projektujemy wszelkie materiały graficzne i reklamowe - ilustracje, plakaty, katalogi, okładki, gazetki, ulotki, billboardy, gadżety itp.. Tworzymy opakowywania produktowe, opracowujemy kompletną identyfikacje wizualną dla Państwa firmy.

Zajmujemy się także kompleksowym składem i przygotowaniem projektu graficznego do druku - od momentu jego powstania po efekt końcowy w postaci gotowego do rozpowszechniania materiału.

Strony internetowe

Tworzymy kompleksowo strony internetowe, sklepy, portale społecznościowe. Posługujemy się wszystkimi dostępnymi technologiami takimi jak xtml, css, php, mysql, javascript, jquery, mootools, java, flash, silverlight i wiele innych.

Zajmujemy się pozycjonowaniem, marketingiem szeptanym, obsługą portali społecznościowych oraz przeprowadzaniem konkursów sieciowych. Dbamy także o bieżącą obsługę stron naszych klientów.

Wizualizacje 3D

Realizujemy fotorealistyczne wizualizacje 3D. Projekty architektoniczne, produktowe, wzornictwo przemysłowe.

Tworzymy rozbudowane modele 3D na potrzeby aplikacji oraz gier. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem sceny do finalnego użycia - animujemy, ustawiamy oświetlenie, nakładamy materiały, przeprowadzamy rigowanie, piszemy niezbędne skrypty.

Prezentacje multimedialne

Połączenie w interaktywnym programie grafiki, muzyki, filmów wideo, animacji, tekstu oraz czytającego go lektora. To doskonała wizytówka firmy i nieodzowny element w kreacji marki oraz bezpośrednim dotarciu do klienta. Efektem jest atrakcyjna wizualnie informacja o firmie, produkcie lub marce. Jest to znakomita forma promowania swojego produktu na targach, konferencjach lub poprzez kolportaż za pomocą prasy.

Kolorowa, wypełniona dźwiękiem, muzyką i animacją prezentacja pozostaje w pamięci o wiele dłużej niż standardowa reklama.

Film i Animacja

Obraz ruchomy ma o wiele większą szansę na dotarcie do świadomości klienta niż obraz statyczny. Dlatego oferujemy Państwu: animacje wykonane w technologiach 3D oraz za pomocą technik tradycyjnych, tworzenie czołówek i reklam telewizyjnych, profesjonalną obróbkę oraz montaż materiału wideo.

Opracowujemy kompletne scenariusze, teksty i hasła reklamowe. Realizujemy profesjonalne podkłady muzyczne, dźwiękowe oraz nagrania lektorskie.

Aplikacje

Projektujemy interfejsy użytkownika, tworzymy kompletne aplikacje (na wszystkie możliwe platformy), uruchamiamy bazy danych. Uatrakcyjniamy ofertę i przykuwamy do niej uwagę grami w bogatym środowisku 3D.

Szczególnej Państwa uwadze polecamy możliwość trójwymiarowej wizualizacji produktu lub firmy - tak w sposób nieinteraktywny, jak i interaktywny. Proponujemy Państwa klientom zabawę w dowolne skalowanie, zbliżanie, oddalanie i obroty. Wszak zabawa to najlepszy sposób poznania.